Pasirinkite Kalbą: Lt
+370 686 59956 / arba Parašykite

Prekių grąžinimas

Grąžinimo taisyklės:

www.techprekes.lt internetinė parduotuvė siekia, kad būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų darbu. Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Esant pažeistai pakuotei, prekės turi būti išpakuotos ir patikrintos. Nustačius, kad prekės pažeistos, tai turi būti nurodoma siuntų tarnybos pažeidimų akte. Pažeistas prekes reikia iš karto grąžinti jas atvežusiam kurjeriui.

Jei, pristačius jūsų prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu (info@techprekes.lt) nedelsiant ir pateikti prašymą (prašymo forma galite parsisiūsti iš čia), nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui. Tuo atveju, jei pinigai grąžinami ne į pirkėjo, o į kito asmens sąskaitą, privaloma pateikti pirkėjo išduotą įgaliojimą  trečiąjam asmeniui priimti grąžinamus pinigus.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
- grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
- prekė turi būti nenaudota ir Pirkėjo nesugadinta;
- prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) Šis punktas netaikomas grąžinant nekokybišką prekę;
- grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
- grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas);

Pirkėjas grąžinamas prekes turi pristatyti į www.techprekes.lt biurą adresu:

UAB “LG BALTIC”
Skersinės g. 36,
LT-08409 Vilnius
Lietuva
Tel. 868659956
 
SVARBU: Autobusų siuntų tarnyba ar Lietuvos paštas iki galutinio adresato siuntų nepristato, todėl prekes grąžinti privaloma per kurjerių tarnybą arba pristatyti patiems.

Įstatymų numatyta tvarka Pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d.d. po to, kai autorizuotas servisas patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

www.techprekes.lt  vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną kokybišką prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.  Taip pat www.techprekes.lt išskaičiuos pristatymo išlaidas, kurios gali siekti iki 59,99 €, priklausomai nuo užsakyme pasirinkto pristatymo būdo. Taip pat bus išskaičiuotos siuntimo išlaidos bei papildomų paslaugų sąnaudos (C.O.D paslauga), kurios buvo priskaičiuotos prie užsakymo kaip papildomos paslaugos.
Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, www.techprekes.lt  įsipareigoja savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Visos pretenzijos dėl prekių kokybės, nesklandumų ir kitų klausimų siūskite el. paštu info@techprekes.lt
 
 
Atsakymai į pateiktas pretenzijas yra pateikiami per  48 val.


SVARBI INFORMACIJA ĮSIGYJUSIEMS PREKĘ AR PASLAUGĄ IR NAPAVYKUS IŠSPRĘSTI GINČO TAIKIAI

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartuotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. paštas tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262 67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - http://vvtat.lt/index.php?470187665) arba užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr.


Bendraukime

Pristatymo būdai

                                        

Atsiskaitymo būdai

Facebook Susisiekite